O parkingach w RMK
Zapraszamy dzisiaj, w poniedziałek 21 maja na godzinę 17.00 na konferencję „Budowa podziemnych parkingów w Krakowie”, która odbędzie się w Sali Obrad Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.Zaproszenie jest skierowane do wszystkich środowisk zainteresowanych rozwiązaniem tego problemu, także przedstawicieli społecznych stowarzyszeń oraz mieszkańców.Przypomnijmy, że jedną z proponowanych lokalizacji jest Rynek Podgórski.
Czytaj więcej






