W Galerii Rękawka została otwarta wystawa malarstwa Macieja Leśniaka pt. „Moje ślady”. Maciej Leśniak, ur. 1951 w Krakowie. Absolwent Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Studia na Wydziale Tkaniny ASP w Krakowie oraz w Instytucie Sztuki Liturgicznej PAT. Maluje, rysuje, tka. Projektuje witraże, wnętrza sakralne i mieszkalne, ogrody i architekturę ogrodową. Zajmuje się także malarstwem architektonicznym i polichromią. Aranżuje wystawy (m.in. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „”, Muzeum Narodowym,Muzeum UJ). Wystawia rzadko i bez zapału. Prace w zbiorach prywatnych w kraju, jak i za granicą (w Japonii, Austrii, w Niemczech i Wlk.Brytanii). Wystawa potrwa do 27 kwietnia, pn. – pt. 11.00-18.00, sob. 11.00-15.00.
W Galerii Rękawka została otwarta wystawa malarstwa Macieja Leśniaka pt. „Moje ślady”. Maciej Leśniak, ur. 1951 w Krakowie. Absolwent Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Studia na Wydziale Tkaniny ASP w Krakowie oraz w Instytucie Sztuki Liturgicznej PAT. Maluje, rysuje, tka. Projektuje witraże, wnętrza sakralne i mieszkalne, ogrody i architekturę ogrodową. Zajmuje się także malarstwem architektonicznym i polichromią. Aranżuje wystawy (m.in. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „”, Muzeum Narodowym,Muzeum UJ). Wystawia rzadko i bez zapału. Prace w zbiorach prywatnych w kraju, jak i za granicą (w Japonii, Austrii, w Niemczech i Wlk.Brytanii). Wystawa potrwa do 27 kwietnia, pn. – pt. 11.00-18.00, sob. 11.00-15.00.W Galerii Rękawka została otwarta wystawa malarstwa Macieja Leśniaka pt. „Moje ślady”
Maciej Leśniak, ur. 1951 w Krakowie. Absolwent Wydziału Malarstwa krakowskiej ASP. Studia na Wydziale Tkaniny ASP w Krakowie oraz w Instytucie Sztuki Liturgicznej PAT. Maluje, rysuje, tka. Projektuje witraże, wnętrza sakralne i mieszkalne, ogrody i architekturę
ogrodową. Zajmuje się także malarstwem architektonicznym ipolichromią.
Aranżuje wystawy (m.in. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, Muzeum Narodowym,Muzeum UJ). Wystawia rzadko i bez zapału. Prace w zbiorach prywatnych w kraju, jak i za granicą (w Japonii, Austrii, w Niemczech i Wlk.Brytanii). Wystawa potrwa do 27 kwietnia, pn. – pt. 11.00-18.00, sob. 11.00-15.00.