W niedzielę, o godzinie 10:20, odbył się mecz piłkarski, między drużynami portali krakowskieinwestycje.pl i podgorze.pl. To był pierwszy mecz tych drużyn przeciwko sobie, a drugi dla podgorze.pl. Przypomnę, iż pierwszy mecz, rok temu, zagraliśmy z drużyną kobiet z klubu KS Podgórze(wynik 1-1).Nasza drużyna dziś odstąpiła od czarnych barw, w jakich graliśmy dotychczas, a zastąpiliśmy je barwami białymi.
W przeciwieństwie do meczu z KS Podgórze, dziś, zagraliśmy bardzo ofensywnie, choć pierwsze 10 minut spotkania przebiegało pod dyktando naszych rywali. Po kilku minutach, kiedy to KI prowadziły 2-1 zaczęliśmy się „rozgrywać” (przypomnę, iż nie mieliśmy wspólnych treningów). Obydwie drużyny zaczęły wymianę ciosów, ale w naszej bramce stał Krzysiek Gross, zwany przez nas „Majdan”, ewentualnie „Doda” i zapobiegał groźnym strzałom naszych przeciwników. Akcja za akcję, bramka za bramkę, tak właśnie przebiegała pierwsza połowa, która trwała 40 minut. KI stosowały bardzo zdecydowaną grę i poziom był niezwykle wyrównany. Prezentowali się bardzo dobrze i nie było mowy, by przebieg meczu był senny- cały czas obydwie drużyny atakowały siebie nawzajem. Na szczególne pochwały zasługuje także bramkarz rywali, który w niebywały sposób wyjmował nasze strzały, co czasami wprawiało nas w zdumienie. Po wyrównanej i ambitnej walce, pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5-3.

Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszego teamu, bo już kilka sekund po jej rozpoczęciu straciliśmy bramkę po indywidualnej akcji jednego z rywali. Akcje obydwoma flankami, strzały z dystansu, zdecydowały, że strzeliliśmy 12 bramek, nie tracąc przy tym żadnej, co po 20 minutach gry sprawiło, że rywale postanowili zakończyć mecz przed czasem. Dodam, że grali oni w 5ciu, a nasza drużyna liczyła 8 zawodników, co zadecydowało na przebiegu drugiej połowy. Jestem pewien, że gdyby KI miało kilku zawodników na zmianę, zapewne dokończyli by drugą połowę i kto wie, jakim wynikiem zakończyło by się to spotkanie. Mecz przebiegał w bardzo wesołej i przyjacielskiej atmosferze, a po meczu podaliśmy sobie ręce i zrobiliśmy kilka pamiątkowych fotek. Kolegom z krakowskieinwestycje.pl dziękujemy za grę i zapraszamy na rewanż. W drużynie podgorze.pl grali (w nawiasach jak na siebie krzyczeliśmy:-) ):
Bramkarz: Krzysiek Gross (Majdan, Doda, Kajdan)
Zawodnicy z pola: Dominik Leśniewski (Domino, Siusiek)