Premiera TO
Teatr Otwarty T.O. zaprasza w niedzielę, 19 marca (o godz. 12.00) na premierę nowego spektaklu – „Trąba Słonia Salomona”. „Kolorowa historia w dwóch odsłonach opowiadająca śmieszne przygody małego Słonika Salomonika, pierwszego prawdziwego słonia z trąbą, oraz złośliwej małpki Fiki Miki. Bohaterowie bajki przez cały czas spierają się o różne racje, by na końcu stać się najlepszymi przyjaciółmi. Dzieci czynnie uczestnicząc w spektaklu budują statek, ratują Salomona dając dobre rady, odpowiadają na pytania Papugi i słuchają opowieści Dżdżownicy. Piosenki i niezapomniany klimat dżungli sprawi, iż afrykańska przygoda na długo zostanie w pamięci małych widzów.”ul. Zamoyskiego 50 (budynek Kinoteatru Wrzos). Więcej na www.teatrto.art.pl.
Czytaj więcej






