Jak co roku w niedzielne popołudnia w lipcu i sierpniu w kościele św. Józefa będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej i sakralnej – w wyjątkowych aranżacjach. Pierwszy koncert odbędzie się już 5 lipca o godz.16.00. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.
Zapraszają: Centrum Kultury Podgórza, Rada Dzielnicy XIII Podgórze oraz Parafia św. Józefa w Krakowie. Pełny program poniżej:
5 lipca godz. 16.00
Koncert organowy:
Krzysztof Musiał – organy
Jakub Woszczalski – organy
12 lipca godz. 16.00
Paweł Czarakcziew – wiolonczela
Błażej Michno – altówka
19 lipca godz. 16.00
Wiktoria Oleksińska-Prajzner-sopran
dr Anna Przybysz-organy
26 lipca godz. 16.00
Art Quartet
I VIOLIN – Renata Urbanek Fliśnik
II VIOLIN – Magdalena Odrzywołek
VIOLA – Dominika Hosiawa
CELLO – Tomasz Grzyb
2 sierpnia godz. 16.00
Góralska Orkiestra Dęta ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki
9 sierpnia godz. 16.00
Artem Kozyra – skrzypce barokowe
Karina Krychun – wiolonczela barokowa
16 sierpnia godz. 16.00
Filip Konieczny – organy
23 sierpnia godz. 16.00
Patrycja Wiatr – sopran
Marta Ziobro – pianino
Więcej o wykonawcach:






