Już tylko trzy miesiące dzielą nas od kolejnej edycji Podgórskich Dni Otwartych Drzwi. Tradycyjnie w ostatni weekend września, w tym roku w dniach 27-29, Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprosi na kolejną edycję wielkiego zwiedzania Podgórza.

Będziemy wspólnie odkrywać i poznawać historyczne dziedzictwo Podgórza, szeroko rozumianego, jako prawobrzeżny Kraków. Wspólnie zaglądniemy w miejsca na co dzień niedostępne i wyruszymy na spacery w najbardziej zaskakujące zakątki.

Tym razem zgodnie z tegorocznym tematem przewodnim Europejskich Dni Dziedzictwa: „Szlaki. Sieci. Połączenia.” będziemy dużo wędrować. W programie znajdą się jak zwykle obiekty, które od lat cieszą się popularnością uczestników naszego wydarzenia, ale też takie które wezmą udział w naszym wydarzeniu po raz pierwszy. Jest duża szansa na kilka nowych i bardzo ciekawych punktów w naszym programie. To będą pracowite wakacje, ale może się uda….

Przygotowania do XXIII PDOD już trwają, ale jak zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje obiektów lub spacerów, które warto włączyć do naszego programu. Zapraszamy do podzielenia się z nami propozycjami i sugestiami: biuro@podgorze.pl

Jesteśmy pewni, że ostatni weekend września można spędzić tylko w  Podgórzu!

Wydarzenie na facebooku